Heli Polska - Wózki widłowe

Jeśli chcesz otrzymywać kolejne numery Heli Polska News

Zarejestruj się tutaj.

konkurs
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwon
Wózki HELI Robią robotę - niezawodność i komfort gwarantowane Wózki widłowe HELI

TARGI PLASTPOL 2013 2013-05-20
Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznych Targów PLASTPOL 2013 w Kielcach.  
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach PLASTPOL w dniach 7-10.V.2013 2013-05-02
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na XVII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w dniach 7-10 V 2013r. Stoisko zewnętrzne Z24 przy głównym wejściu na targi, naprzeciw pawilonu C. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL skupiają firmy z całego świata - to najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i największe tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej. Na liście wystawców co roku znajduje się ponad 700 firm z ponad 30 krajów z całego świata, m.in. z Niemiec, Tajwanu, Czech, Turcji, Włoch, Japonii, Hiszpanii, Łotwy, Belgii, Indii, Chin, Szwajcarii, Austrii, Francji, Anglii, Luksemburga, Szwecji, Węgier, Egiptu, Tajlandii, Kataru, Słowenii, Izraela, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Korei Południowej, Ukrainy, Rosji, Słowacji, Irlandii, Finlandii czy USA. W Targach Kielce z najnowszymi technologiami zapoznaje się każdego roku 17 tysięcy specjalistów. To wszystko potwierdza, że kielecki PLASTPOL to obowiązkowy punkt w kalendarzu każdej profesjonalnej firmy działającej w branży przetwórczej niemal na każdym kontynencie.   Zapraszamy!

25 lat Grupy MTL ASCO i Zloty Medal Heli dla MTL ASCO 2013-04-10
  Rok 2013 to rok Jubileuszu 25-lecia Grupy MTL ASCO.  Renomę firmy przez wszystkie lata działalności zapewniało dobre zarządzanie oraz wspaniali ludzie – nasi pracownicy. Misją MTL ASCO  na dalsze lata działalności będzie jak do tej pory umacnianie swojej pozycji na rynku przy pełnym zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb klienta. Podczas wizyty otrzymaliśmy Złoty Medal za wyniki sprzedażowe, gratulacje oraz podziękowanie za dotychczasową współpracę współprace od firmy TECHTRANS z Elbląga, gratulacje i statuetkę prężnie rozwijającej się firmy od Burmistrza Miasta Pyskowice. Uroczystość bankietowa odbyła się w Białym Domu w Paniówkach. Na uroczystość przybyło ponad 200 osób, partnerzy biznesowi z kraju i zagranicy, rodzina, przyjaciele, pracownicy oraz goście honorowi z Chin, Burmistrz Miasta Pyskowice, Dyrektorzy Banków. Podczas uroczystego bankietu gości czekało wiele atrakcji, m.in.: Koncert Musicalowy Gliwickiego Teatru Muzycznego, profesjonalny pokaz barmański, niezwykły pokaz pirotechniczny oraz  tańce do białego rana!  Był to niewątpliwie wieczór pełen wrażeń i niezapomnianych emocji. Był to również niezwykły  moment, iż zaproszeni goście mieli okazję osobiście złożyć Panu Dyrektorowi  gratulacje i najlepsze życzenia, jako uznanie sukcesu, jaki osiągnął poprzez wytężoną pracę budując przez 25 lat biznes, który osiągnął skalę światową. Z okazji jubileuszu chcielibyśmy przekazać wyrazy wdzięczności firmom oraz instytucjom z nami współpracującym za dotychczasową wieloletnią udaną kooperację, partnerstwo w biznesie, wspólne inicjatywy i wypracowane koncepcje, podjęte wyzwania i odniesione sukcesy. Radzi jesteśmy, iż współpraca z naszą firmą stanowi część również Państwa historii. Z tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Klientom oraz Dostawcom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przez ostatnie 25 lat.   Dziękujemy za wspólne świętowanie jubileuszu naszej Firmy oraz wspaniałą zabawę, GRUPA MTL ASCO.      
TARGI BUDMA 2013 POZNAŃ - GALERIA 2013-02-05
Poniżej kilka zdjęć z tegorocznej edycji Targów BUDMA 2013 Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzili nasze stoisko.  

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Targach BUDMA 2013 w Poznaniu 2013-01-19
  W dniach 29.01-01.02.2013 r. zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na Targach BUDMA 2013 w Poznaniu. Główne tematy ekspozycji podczas targów BUDMA 2013: Ściany, stropy, posadzki Przestrzeń specjalna: modernizacja i rewitalizacja budynków Okna, drzwi, bramy Przestrzeń specjalna: automatyka i inteligentne sterowanie Dachy Zielone budownictwo Systemy zabudowy Systemy wykończeniowe Sprzęt budowlany Usługi dla budownictwa Ponadto ofertę targów Budma dopełnią odbywające się w tym samym czasie na terenie MTP: CBS – Centrum Budownictwa Sportowego. WinDoor-Tech - Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad Glass - Targi Branży Szklarskiej Mamy przyjemność uczestniczyć po raz kolejny w tym przedsięwzięciu i serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska, które będzie mieścić się  w Pawilonie nr 3, stoisko nr 37 oraz do zapoznania się z naszą ofertą.   więcej
100 Kobiet Biznesu 2013-01-02
  Mamy przyjemność podzielić się z Państwem otrzymanym wyróżnieniem 6 miejsca dla Pani Prezes Krystyny Wilk w Rankingu 100 Kobiet Biznesu. To projekt dziennika „Puls Biznesu”, który powstał w 2011 roku, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu. „Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce. Najbardziej przedsiębiorcze z nich stworzą ranking „100 Kobiet Biznesu 2012”.  Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią.      więcej

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8

 • Tesco
 • auchan
 • Cersanit
 • PKP
 • PGE
 • Mapei
 • CMC Zawiercie
 • KGHM
 • PGNiG
 • Arcelor
 • Ferniko
 • Tramwaje Sląskie
 • Bumar